Гідроізоляція підвалу своїми руками

Приступаючи до зведення будинку, будь-хто з нас перш за все спробує розібратися в тому, що і як краще всього зробити.  Найпростіше, звичайно, найняти професійних будівельників, які зуби з'їли в цій справі.  Та ось біда, знайти дійсно професіоналів серед полчища «самодєлкіних» дуже важко.  Тому, зовсім не зайвим буде розібратися хоча б в основних тонкощах і нюансах майбутнього будівництва. 

Так як ми спеціалізуємося на гідроізоляції, то допоможемо вам розібратися, як зробити гідроізоляцію підвалу, в тому числі стін і підлоги своїми руками

Будь-яке будівництво починається з фундаменту.  Фундамент може бути частиною підвалу або ж зовсім без нього.  У сучасному будівництві фундамент, переважно, зводять з бетону, рідше, бетонних блоків.  Фундамент може являти собою плиту або стрічку по контуру майбутніх несучих стін.  Гідроізоляцію фундаменту необхідно робити обов'язково, так як це основа будинку, його коріння.  Якщо фундамент почне руйнуватися, то це неминуче призведе до руйнування будинку. 

Одним з найбільш руйнівних чинників є грунтові води, так як в їх склад входить багато агресивних (по відношенню до бетону і арматури в ньому) елементів.  Тому необхідно робити гідроізоляцію фундаменту, в тому числі фундаменту без підвалу.

 Гідроізоляція фундаменту своїми силами на етапі бетонування. 

Немає нічого простішого, ніж зробити гідроізоляцію фундаменту та / або підвалу своїми силами на етапі бетонування, використовуючи наші матеріали, а саме - добавку в бетон Пенетрон Адмікс і бентонітовий шнур Пенебар! 

Пенетрон Адмікс додається в бетон прямо на будівельному майданчику з розрахунку 4 кг / м3.  Розрахункова кількість зачиняється водою і додається безпосередньо в міксер.  Бетон з добавкою перемішуються протягом 15 хв, після чого гідроізоляція бетону виконана і ви можете приступати безпосередньо до бетонування. 

Якщо немає можливості виконати бетонні роботи безперервно, то необхідно буде виконати гідроізоляцію швів, що утворяться. 

Горизонтальні холодні шви можна герметизувати самостійно з використанням шнура Пенебар.  По периметру плити розміщуємо Пенебар таким чином, що б він згодом опинився посередині майбутньої стіни.  Сам шнур необхідно прикріпити до бетонної основи дюбелями з кроком в 25-30 см.

Гідроізоляцію вертикальних холодних швів краще виконувати з використанням матеріалу Пенекрит.  В такому випадку шов розшивається в формі лаастівкиного хвоста з розмірами 2 * 2 см. Після чого порожнина шва грунтується матеріалом Пенетрон і заповнюється матеріалом Пенекрит. 

Гідроізоляція стін існуючого підвалу своїми руками. 

Гідроізоляція стін підвалу з монолітного бетону.  Якщо ви вже звели стіни, а гідроізоляцію зробити забули або вона виявилася неефективною, то вам просто необхідно використовувати Пенетрон.  Пенетрон - це високоефективна гідроізоляція бетону.  Використовувати її вкрай легко, а значить, Ви зможете зробити такі роботи самостійно. 

Суха суміш Пенетрон зачиняється водою і наноситься звичайної малярським пензлем на ретельно зволожену бетонну основу в 2 шари з розривом не менше 2-х годин і не більше 3-х діб.  Все, гідроізоляція стін своїми руками виконана. 

Гідроізоляція швів, як вертикальних, так і горизонтальних виконується з матеріалом Пенекрит. 

Гідроізоляція стін підвалу з блоків ФБС виконується за цією ж схемою, тільки кількість швів збільшується. 

Гідроізоляція стін підвалу з пористих матеріалів. 

Незважаючи на повну нелогічність такого будівництва, пористі матеріали дуже часто зустрічаються в підвалах.  Гідроізоляція стін такого підвалу набагато більш затратна.  Так як необхідно виконати суцільне оштукатурювання поверхні матеріалом Скрепа М500.  Після, обробити стіни Пенетроном по викладенній вище схемою. 

Гідроізоляція підлоги підвалу своїми силами. 

Підлогу підвалу слід гідроізолювати з використанням матеріалу Пенетрон.  Технологія роботи аналогічна технології гідроізоляції стін. 

Ось і всі премудрості в питаннях гідроізоляції підвалів і фундаментів. 

Якщо у вас все ще залишилися питання, запрошуємо в нашу групу Фейсбук

Тут ви можете описати свою проблему, докласти фотографії та наші фахівці постараються допомогти вам. 

Так само приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграм.

(067) 526-39-29
зв'язатись з нами

Ім`я
Email
Повідомлення